2014

Fjallraven Classic, trekking, Sweeden

2013

2011

2009

2005 - 2007

2,5 years in Asia

My time in Asia

2007, Through Asia

About the trip
Hong Kong and Macau
East Europe and Home

2006, Work in Taiwan

2005, Work in India

2004

2003 Studies in Spain

2002

Ukraine - Krimea
Work&Travel in USA

1999

Bicycle trips

1996

Work in Austria

Praktyka z Aiesec w Indiach i praca w firmie Systweak

 

Tęskno, tęskno do tych beztroskich dni. Niby była praca, ale tak naprawdę to więcej tam się bawiłem niż pracowałem. Sami zobaczcie. To nie to, co kolejny wyjazd na Tajwan gdzie praktycznie większość to praca. Dzięki innym praktykantom w firmie miałem świetną zabawę a dzięki innym pracownikom, ale jednak głównie dzięki Łukaszowi, z którym razem pracowaliśmy, dużo się nauczyłem. Łukasz miał aparat cyfrowy i to głównie jego zdjęcia tutaj się znajdują w albumach nie moich. Mam nadzieję, że problemu nie będzie. Co ja tam robiłem tak właściwie?? Prawowałem w firmie www.systweak.com w mieście Jaipur niedaleko, bo jakieś 5h autobusem od stolicy - Delhi. Było to małe miasteczko na uboczu – jak to wszyscy Hindusi twierdza – bo tylko 5 mln ludzi. Co tu dużo gadać – trochę większa wioska. I w tej wiosce oprócz mnie było jeszcze około 40 innych praktykantów z całego świata i wszystkich kontynentów. Nie wspominając o europie gdzie chyba wszystkie kraje miały swoich reprezentantów to byli ludzie z Ameryk: Meksyk, Brazylia, Costa Rica, USA. Później Azja: Filipiny, Japonia, Turcja i tez z Australii i Nowej Zelandii. I to właśnie dzięki nim miałem tam i zresztą wszyscy mieliśmy wspaniały czas. Wycieczki, nocne rozmowy, ludzie z egzotycznych krajów, masa imprez, nowe przyjaźnie, mnóstwo nowych doświadczeń i to wszystko otoczone tak egzotyczną kulturą ja Indyjska – tego się nie zapomina. Każdy, kto był tam ma taką samą opinię, każdy tęskni, bo mamy wspólną listę mailową i utrzymujemy wciąż kontakt. Spędziłem tam 9 miesięcy pracując i podróżując. Jak już tam byłem to oczywiście wycieczka w Himalaje też musiała być! Pojechaliśmy do Nepalu w góry na drogę Annapurna Sanktuary – 7 dni marszu. Rewelacja! Zobaczcie w albumach. Na początku miałem oczywiście masę obaw o ten wyjazd. Na szczęście większość moich strachów się nie potwierdziła w praktyce. Był to pierwszy wyjazd i doświadczenie z praktykami AIESEC. No chyba muszę im tu podziękować za umożliwienie praktyki i Kamili za szybkie załatwienie sprawy. Samemu bym się nie odważył. Najbardziej wytrwałych i tych, co jeszcze nie czytali zapraszam do lektury moich emaili, które wysyłałem i które są również tutaj powyżej. Ale ostrzegam – są długie. Ok, koniec marudzenia. W razie uwag proszę o kontakt…

Zdjęcia

Zeskanowałem klisze z moimi zdjęciami z Indii i z wycieczki w Himalaje do Nepalu. Możecie je zobaczyć w albumach posegregowane chronologicznie obok w menu. Jednak nie są to wszystkie zdjęcia ponieważ mój aparat został skradziony pod koniec wyjazdu i zdjęcia z gór można oglądać w albumach moich znajomych również tutaj zamieszczonych.

E-maile

Tutaj są wszystkie moje e-maile które wysłałem do domu z Indii

 

Aiesec traineeship in India in Systweak

That was great trip too!! Like in Spain but different. “same same but different” A Little bit of work and a lot of fun with crazy people from whole over the world!! Greetings for you guys!! I hope I will be able to attend next reunion!! And for all those who haven’t been there with me: thanks to other trainees I had great fun and at the same time thanks to all Systweak team I have learned a lot. And of course thanks to Lukasz who I have learned the most from I think. We all had great time there we all miss it very much now. Crazy, careless time with work at daytime and parties at night and travelling at weekends. I think I have had more parties there during this 9 months than in whole my life before. Every day was good for parties. “Back House”, Swimming pool parties, discos, but anyway C-Scheme rules!!!
And the biggest experience for me was…. Of course HIMALAYAS!! I was so close to them that I had to take opportunity and go hiking!! We went to Annapurna Sanctuary route for 7 days with Koen and Lukasz. What a views!! What a huge mountains with picks over 8000m!! What a nature! It was great!! See pics!!
I was working in a company www.systweak.com in city called Jaipur. Before going there, one guy from India who I met in Poland told me that it is a small city like a little suburbs – only 5 million of people:) like bigger village:):):) hehe. For me it is huge city. But he was right, comparing to Delhi or Mumbai this one is small.
Here you have some pictures but unfortunately no English text. Above you have albums with my pictures and on the left side are not mine. I just collected all pictures I had. I created groups according to more important events or places and placed them here. I decided to leave them here even if I have already scanned mine. I didn't received any complaints from you and I think your pictures are good complement to mine. I hope you are not angry on me because of that. And still if you don’t agree or you want some pictures to be removed or you want your pictures to be signed just let me know and I will do this as soon as possible.
Ok, enjoy the pictures!!

Pictures

I scanned all my pictures from India. You can see them here sorted chronologically fom menu on a left side. Unfortunately not all pictures are here, second part of last album and last trip is in album 4 in my frineds pictures link. My camera was stolen there.


Dreamweaver template by JustDreamweaver.com