Menu

Info

 

O mnie ...

 

Witam, Jestem Piotrek. Skończyłem wydział Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej i obecnie pracuję jako programista. Zaraz po studiach podjąłem jedną z najlepszych decyzji w życiu o wyjeździe na praktyki z AIESEC za granicę. Nigdy nie należałem do AIESEC ale bardzo zainteresowała mnie ich oferta wyjazdów i ogrom ułatwień jakie oferowali. Ta decyzja zmieniła moje całe życie jak i również życie kilku osób blisko mnie. Wprawdzie podróże są jak narkotyk, z którego ciężko się uwolnić jednak w tym przypadku jest to uzależnienie z którego nie warto się leczyć. Raz na jakiś czas przychodzi taki moment że po prostu muszę się wyrwać gdzieś i do póki tego nie zrobię będę nie szczęśliwy. "Nigdy nie mów nigdy" prawda? Dlatego nie wiem jak i czy się to zmieni później jak na przykład mój status się zmieni ale na chwilę obecną nie widzę tego.

Może najpierw napisze, dlaczego ta strona powstała. W pewnym momencie postanowiłem iść z duchem postępu i założyć sobie stronę, aby ułatwić mój kontakt z wami. Aby nie musiał przesyłać zdjęć do wszystkich osobno po dwa razy bo nie działają. Czyli powstała z prostego powodu lenistwa, które tak na prawdę sistweak_teamnapędza większość ludzkiego rozwoju i pomysłowości. Tak powstała i rozwijała się powoli aż stała się bardzo ciężka w utrzymaniu i dokonywaniu jakichkolwiek zmian przez brak planowania na początku. I znowu lenistwo stało się powodem do powstania drugiej wersji obecnej strony, znacznie poprawiona (praktycznie napisana całkiem od nowa jedynie lekko kolorami nawiązuje do poprzedniej). Przeniosłem wszystkie teksty i albumy nie ruszone. Często piszę moje osobiste przeżycia i myśli tutaj więc jak ktoś się czuje obrażony tym, co napisałem to przepraszam, nie taki był cel. Proszę o kontakt a zmienię lub usunę, jeżeli uznam, że faktycznie mój błąd i nie powinienem tak pisać lub ze po prostu miałem co innego na myśli. Na stronie opisuje moje przeżycia i przemyślenia na temat tego, co widzę i obserwuję wokół mnie mieszkając w innych krajach i innych kulturach. Jestem otwarty na wszelkie propozycje ulepszeń i poprawek, tylko proszę o kontakt odnośnie zdjęć, tekstów lub czegokolwiek. Postaram się odpowiadać na wszystko jednak dajcie mi trochę czasu na to – nie zawsze będzie to ten sam lub następny dzień, gdy otrzymacie odpowiedź. Na stronie często nie używam polskich znaków, bo nie ma ich w wielu komputerach, których używam no i przepraszam za wszystkie błędy. Niektóre teksty są pisane na komputerach gdzie nie ma narzędzia sprawdzającego pisownię i nikt ich nie poprawia. Jednak dajcie znać o wszystkich błędach jakie wypatrzycie.

I tu chciałbym podziękować też Ewie obecnie i dalej mieszkającej na Tajwanie (link do jej trony jest w Linkach) za wykonanie masy pracy przy pierwszej wersji strony. Cały projekt był jej i większość wykonania też. Chciałem tu jej podziękować jeszcze raz, bo mój własny pierwszy projekt nie nadawał się do publikacji!!! Kto widział to wie o czym mówię… na szczęście mało osób widziało:) Kolejna , obecna wersja strony już jest moja, jednak gdyby nie pierwsza wersja tej pewnie też by nie było...

Miłego oglądania…

 

About me

Hello everybody!! I decided to start my own web page to facilitate my contact with you witch was very bad recently. This is second version of it greatly improved to match current standards. Unfortunately most of that what I’m writing here is in polish because it takes a lot of time for me to translate it into English and I have already had a lot of text in polish before I started to work on this page. You can view a lot of pictures from my trips that are here. Just follow English links and you will find all English content. There is some English content here which, I hope, will not insult anybody. If you feel so, please let me know. I will correct it if I judge it to be necessary. The same with pictures. There is another story about the pictures that I placed here. I have had analog camera before so I have all of them on a paper not in a digital format. That is why I had to place here not only my pictures. I really wanted to share with you my traveling experience and the only way to do this is to put here your pictures too. I didn’t ask you before doing this but I have pictures of so many people and I have mixed all of them so I don’t even know which and whose pictures I used. I tried to select them properly but if you find picture that is your and you don’t want me to show it here let me know. I will remove it. This concerns my trips to Spain and India. Well, Spanish pictures are only from my friends from Poland so I have explained it in polish part. And one more thing, let me know if you find some errors that bothers you:) I’m making a lot of writing errors even while writing in polish:)

Well, this, what I’m writing here is not really “about me” but rather some explanations about web page. All of you already know me so I don’t have to explain who I am and what I’m doing. Currently this web page is only for people that know me. In polish part above I explain why I’m traveling but I think I don’t have to explain it for you:) We are similar - I met all of you during traveling.

Enjoy pictures!

Dreamweaver template by JustDreamweaver.com